Ha van, az a baj... Ha nincs, akkor az a baj 🙂
A fotó a Fishing on Orfűn készült... Egy könnyűzenei fesztivál Orfűn, a Pécsi-tó melletti Panoráma kempingben, melyet először 2008-ban rendeztek meg.